benekli.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

benekli.do-forum.com

ARKADASLAR YENİ SİTEMİZ ******gencligi.freeforums.org BU FORUM SİTEMİZE ÜYE OLUN VE PAYLAŞIMIMIZA DEVAM EDELİM

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1 adet alıntı okuyun

YazarMesaj
fufu3535
Admin
fufu3535

1 adet alıntı okuyun Empty
MesajKonu: 1 adet alıntı okuyun   1 adet alıntı okuyun Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 3:41 pm

çeşit çeşit...

--------------------------------------------------------------------------------

Erkek arkadaşıma doğum gününde bir sweat aldım, çok şık birşeydi, etikette 44,90 ytl yazıyor ama şatış fiyatı 10ytl..Tabi ben tam köşe oldum ve bilerek etiketi üzerinde unuttum, sevgilim çaktırmadı ama mahçup olduğu her halinden belli.Onun içindir ki 1 hafta sonra bana 100 ytl değerinde bir ayakkabı almış.Ben mi? kötüyüm yoksa hayat mı? Umarım o mağazaya hiç uğramaz ve gerçekle karşılaşmaz

talihsizim01 ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 30 ; Yer:Adana
Normal bir bayanım, yani lezbiyen felan değilim ama güzel bir bayan gördüğüm zaman bakmak hoşuma gider..Bir gün çok güzel bir bayan gördüm, inanılmaz güzeldi ve ben nasıl olduysa dalgınlıkla takılmışım bayanın peşine, o nereye ben oraya..Sonuç mu? Kayboldum ve arkadaşlarımı arayıp bulunduğum yerden beni almalarını söyledim.

sensation ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27 ; Yer:Amasya
Bir gün işe gitmeden pantolonumu giyerken pantolonun renginde bir gariplik hissettim.Rengi solmuş duşüncesiyle giydim ve işe gittim.Ama giderken bütün gözler üzerimdeydi.Patronum "niye pembe pantolonunu giydin" deyince renk körü olduğumu anladım

yalnızyiğit ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27 ; Yer:Bursa
Yakın bir akrabamızın 2,5-3 yaşlarında çok şeker bir kızı var, aramızda çok iyi ufaklıkla ama tek sorun ismimi telafuz edememesi.Yiğit yerine it diye seslenmesi..Gerçi çok kızdırdığım zaman babamda ismimi kısaltarak söyler amaneysee.

raul98 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25 ; Yer:İstanbul
Yeni ithal edilen bir makineyi çalıştırmak için uğraşan,çalışmayınca etrafa bağırıp çağıran,herkesi seferber edip sorunu araştırtan ve fişi takmayı unuttuğunu farkedip fişi gizlice takan ve makineyi çalıştıran,bu yüzden de patrondan övgüler alan kaç tane yüksek mühendis vardır?

Alıntıdır. Laughing
http://www.fufu.ufo.tc

1 adet alıntı okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-