benekli.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

benekli.do-forum.com

ARKADASLAR YENİ SİTEMİZ ******gencligi.freeforums.org BU FORUM SİTEMİZE ÜYE OLUN VE PAYLAŞIMIMIZA DEVAM EDELİM

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Gicik Olduğun Birisimi Var Gelin Bizde Onu Gicik Edelim

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Msn Gicik Olduğun Birisimi Var Gelin Bizde Onu Gicik Edelim Empty
MesajKonu: Msn Gicik Olduğun Birisimi Var Gelin Bizde Onu Gicik Edelim   Msn Gicik Olduğun Birisimi Var Gelin Bizde Onu Gicik Edelim Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 11:29 am

güzel bir eğlence..

Bu yöntemi kendim ?ahsen denedim ve ba?aryly oldum.
Diyelim msn listenizde gycyk oldu?unuz biri var. Hatta sizi engellendi?ini anlady?ynyz biri var. Yntikam almak istiyorsanyz. ?imdi anlatyca?ym yol ile onu çyldyrtabilirsiniz..
Msn Messenger dan posta kutunuza yani hotmail hesabyna girin...
Mail gönderme kysmyna gelin ve kime yapycaksanyz onun adresini yazyn..
KOnu bölümüne anlamly bi?eyler yazyn. (Misal sizi engellemi? ise "Neden engellendin" diye yazabilirsiniz)
Msj bölümüne ise istedi?inizi yazyn...
Buraya kadar her?ey sanki normal bir mail atarmy? gibi.. Y?in esas kysmy ?imdi ba?lyyo..
"Gönder" yada "send" tu?una birer saniye aralykla istedi?inz kadar basyn. Yçinizden "1001, 1002, 1003" diye sayarak mousenuza tyklayyn.Elinizi aly?tyrdy?ynyz zaman daha kolay olucak. Siz mail gönderdikçe kar?y tarafa sürekli "1 yeni e-postanyz var" seçene?i arka arkaya hiç durmadan gidecektir ve o ki?i bunu messengerinda arka arkaya açylan pencerelerle görücektir.
?imdi buna flood mail diyebilirsiniz. Ama flood mailleri belirli programla yaparsynyz. Bu yöntem için programa falan ihtiyaç yok....
Umarym i?inize yarar....

https://benekli.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası